jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۴۵۰۴۵   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۵

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از بسته بودن مرزهای استان کرمانشاه برای تردد زائران به عتبات عالیات خبر داد.

زائران عتبات، چند لحظه دست نگه دارید

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار منوچهر امان اللهی گفت: تمام مرزهای استان کرمانشاه برای تردد زائران حسینی بسته است و تحت هیچ شرایطی چه به صورت انفرادی و چه گروهی عبور از این مرز امکان پذیر نیست.

وی از هموطنان خواست با توجه به عدم امکان تردد از مرزهای استان کرمانشاه و جلوگیری از اتلاف وقت تحت هیچ شرایطی به مرزهای استان کرمانشاه مراجعه نداشته باشند.

سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: مراجعه خودسر به مرزها ممکن است تبعات ناخوشایندی به دنبال داشته باشد، همچنین در مرزهای استان کرمانشاه ویزا چه به صورت گروهی و چه انفرادی صادر نمی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها