jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۹۵۲   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۴

جام جم ورزشی: مهم ترین اخبار دنیای فوتبال حول انتخاب برترین بازیکن سال 2014 می گردد.

چه کسی توپ طلا را به خانه می برد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، بعداز ظهر روز گذشته سه نامزد نهایی دریافت توپ طلای 2014 اعلام شد. کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و مانوئل نویر سه نامزد نهایی دریافت این جایزه هستند. این اسامی کاملا قابل پیشبینی بود و می شد حدس زد که این سه نفر در کنار هم قرار بگیرند.

انتخاب نهایی و اصلی در مقر فیفا در سوئیس انجام می پذیرد اما از همین اکنون نظرسنجی های زیادی دراینباره آغاز شده است. بسیاری از مجله های معتبر و پایگاه های خبری دنیا اقدام به نظرسنجی کرده اند که از بین این سه گزینه چه توپ طلای 2014 را به خانه می برد.

کریستیانو رونالدو محتمل ترین گزینه است اما مسی و به خصوص مانوئل نویر نیز شانس دارند. باید تا زمان برگزاری مراسم سالیانه فیفا برای انتخاب برترین ها صبر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها