jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۹۵۲   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۴

جام جم ورزشی: مهم ترین اخبار دنیای فوتبال حول انتخاب برترین بازیکن سال 2014 می گردد.

چه کسی توپ طلا را به خانه می برد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، بعداز ظهر روز گذشته سه نامزد نهایی دریافت توپ طلای 2014 اعلام شد. کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و مانوئل نویر سه نامزد نهایی دریافت این جایزه هستند. این اسامی کاملا قابل پیشبینی بود و می شد حدس زد که این سه نفر در کنار هم قرار بگیرند.

انتخاب نهایی و اصلی در مقر فیفا در سوئیس انجام می پذیرد اما از همین اکنون نظرسنجی های زیادی دراینباره آغاز شده است. بسیاری از مجله های معتبر و پایگاه های خبری دنیا اقدام به نظرسنجی کرده اند که از بین این سه گزینه چه توپ طلای 2014 را به خانه می برد.

کریستیانو رونالدو محتمل ترین گزینه است اما مسی و به خصوص مانوئل نویر نیز شانس دارند. باید تا زمان برگزاری مراسم سالیانه فیفا برای انتخاب برترین ها صبر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر