jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۳۳۴۰   ۰۷ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۰

جام جم ورزشی: یک اتفاق عجیب دیگر از سوی تماشاگران یک دیدار فوتبال را تحت تاثیر خود قرار داد.

یک اتفاق عجیب دیگر در فوتبال+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، تاتنهام و پارتیزان بلگراد در لیگ اروپا شب گذشته در لندن و در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام به مصاف یکدیگر رفتند. بین دقایق 20 تا 40 نیمه اول، چندین نفر از تماشاگران وارد زمین شدند و شروع به عکس گرفتن با تماشاگران کردند. با توجه به اینکه لباس های آنها شبیه به هم بود، احتمال می رود حرکت آنها بخشی از یک برنامه تبلیغاتی بود. این اتفاق باعث شد تا داور برای دقایقی بازی را متوقف کند. در نهایت بازی با پیروزی 1-0 تاتنهام به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها