jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۴۲۵۲۸   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۷:۲۲

آزاده اسماعیل خانی فرزند زنده یاد جمشید اسماعیل خانی و گوهر خیراندیش از تجربه بازی در کنار مادرش سخن گفت.

دختر «گوهر خیراندیش» از تجربه همبازی شدن با مادرش گفت

آزاده اسماعیل خانی فرزند زنده یاد جمشید اسماعیل‌خانی درباره بازی در سریال «معمای شاه» گفت: من در این سریال نقش آفاق دختر دکتر وزیری را بازی می‌کنم. آفاق علاوه بر اینکه به عنوان دختر خانواده سرگرم کارهای خانه و تحصیل است، اما همیشه نگران پدر و مادر و رفتارهای آن‌ها است.

وی ادامه داد: آفاق با وجود سن کم و با توجه به اینکه در خانواده‌ای زندگی می‌کند که به نحوی کم کم درگیر مسایل سیاسی و حکومتی می‌شود، علاوه بر کمک به دکتر وزیری در امر تحقیقات پزشکی، در بحث‌های سیاسی هم مداخله می‌کند و کم کم به مسایل سیاسی آن دوره وارد می‌شود.

/Media/Image/1392/10/08/635238758670769545.jpg

اسماعیل‌خانی یادآور شد: پس از مدتی این شخصیت به یک دختر مبارز علیه حکومت تبدیل می‌شود که برای تلاشی که در تغییرات سیاسی همراه با همفکرانش بدست آورده است تلاش‌های فراوانی می‌کند.

دختر گوهر خیراندیش با اشاره به اینکه نقشی سخت و دشوار دارد، تأکید کرد: ابتدا فکر نمی‌کردم از پس چنین نقش دشواری بر بیایم اما وقتی فیلمنامه را خواندم، دیدم بازی در کنار سختی‌های کاراکترم، برای من تجربه بسیار خوبی را در آینده رقم خواهد زد. به خصوص اینکه در این سریال من با مادرم خانم گوهر خیراندیش همبازی هستم و نقش دختر طوبی با بازی او را ایفا می‌کنم.

اسماعیل خانی با اشاره به اینکه این نخستین حضورش در تلویزیون است، تصریح کرد: بازی در کنار بزرگان سینما و تلویزیون مانند سعید نیکپور، گوهر خیراندیش و کارگردان خوب کشورمان محمدرضا ورزی افتخار و تجربه فراموش نشدنی خواهد بود. برای من که شاید در آینده کمتر این فرصت برایم پیش بیاید که در سریالی تاریخی با تیم کارگردانی خوب و بازیگران بزرگ همکاری کنم.

او در پایان گفت: زمانی که آقای ورزی پیشنهاد بازی در این سریال را به من داد تصریح کرد که اگر شما در این سریال بازی کنید خانم خیراندیش هم به پروژه اضافه می‌شوند تا نقش مادر شما را بازی کند و این اتفاق برای من برای خیلی جالب بود چرا که در روند داستانی سریال ماجراهای خوبی بین مادر و دختر به وجود خواهد آمد. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب

بسیج یکی از مهم‌ترین مواریث امام و انقلاب ماست که توانسته در مقاطع مختلف خدمات گسترده‌ای به ایران عزیز داشته باشد.

شرایط شکننده کرونا

شرایط شکننده کرونا

پس از ۲۳۴روز سرانجام دیروز‌‌ آمار فوتی‌ های ناشی از کرونا‌ دو رقمی شد و به عدد ۹۷ رسید؛ عددی که اولین‌بار در تاریخ ۲۴ اسفند ۹۸ و در نخستین روزهای التهاب‌آور کرونا نیز به ثبت رسیده بود.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها