jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۴۱۰   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۳

جام جم ورزشی: یک کریکت باز استرالیایی در جریان یک مسابقه کریکت در سیدنی استرالیا دچار آسیب دیدگی شدید شد و اکنون با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

حادثه تلخ برای یک کریکت باز+[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، این کریکت بازی استرالیایی فیل هوگز نام دارد و برای تیم جنوب استرالیا بازی می کند. در جریان مسابقه تیم جنوب استرالیا با تیم جنوب ولز هوگز در اثر برخورد با وسیله مخصوص دریافت توپ هم تیمی اش به زمین افتاد و از هوش رفت. این بازیکن 25 ساله بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت. وی هم اکنون در کما به سر می برد و شرایط نهایی وی تا 24 ساعت آینده مشخص می شود.

هوگز شرایط بسیار وخیمی دارد و تقریبا امیدی به وی نیست.

این برای نخستین بار نیست که یک کریکت باز در جریان مسابقه به دلیل برخورد با وسیله پرتاب توپ دچار حادثه می شود البته هیچ زمانی به اندازه اکنون یک کریکت باز آسیب ندیده است.

تصاویری از لحظه برخورد و از هوش رفتن این کریکت باز را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها