jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۳۶۰   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۹

جام جم ورزشی: بازیکن حاشیه ساز پرسپولیس در اینستاگرام حضوری فعال دارد.

خبرسازی آقای حاشیه در اینستاگرام

به گزارش جام جم ورزشی ، پیام صادقیان به دلیل مصدومیت دربی را از دست داد. با غیبت او تصور می شود پرسپولیس در دربی با مشکلات زیادی روبرو می شود اما چنین نشد. بسیاری بر این اعتقاد هستند که حضور صادقیان در دربی حتی می توانست به ضرر پرسپولیس تمام شود و نتیجه دیگری رقم بخورد. بازیکن حاشیه ساز پرسپولیس که در دربی به میدان نرفت اما پس از این دیدار به حاشیه سازی های خود ادامه داد البته اینبار در اینستاگرام.

صادقیان که بابت بازی نکردن در دربی ای که توام با پیروزی سرخ ها بود خیلی ناراحت است بلافاصله پس از این مسابقه متنی در اینستاگرام منتشر کرد مبنی بر اینکه هرگز به استقلال نمی رود و دلش با پرسپولیسی ها می ماند! احتمالا این پیام عجیب و خبرساز در راستای حفظ توجه هواداران صورت گرفته است چرا که اصلا پیشنهادی از سوی استقلالی ها در میان نبوده است.

اما صادقیان به این متن خبرساز اکتفا نکرد و در متن بعدی خود در اینستاگرام فیلم یادگاری شادی پس گل با خواننده زیر زمینی را منتشر کرد.

گویا صادقیان حال که درون زمین حاشیه سازی نمی کند اینبار روش دیگری در پیش گرفته است.

فعلا فیلم شادی پس از گل او در فضای مجازی با انتقاد بسیاری از هواداران حتی پرسپولیسی ها روبرو شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر