جام جم ورزشی: نیلسون و اومانیا دو بازیکن برزیلی و کاستاریکایی پرسپولیس روز گذشته مقابل استقلال عملکرد خوبی داشتند.
کد خبر: ۷۴۱۹۰۵
خارجی های پرسپولیس بعد از پیروزی چه گفتند؟

نیلسون در خاتمه بازی تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: بازی را خوب شروع نکردیم و در نیمه اول استقلال بهتر از ما بود. در نیمه دوم شرایط کاملا تغییر پیدا کرد و ما ضمن جبران گل خورده توانستیم گل برتری را به ثمر برسانیم و بازی خیلی خوبی ارائه دهیم.

وی ادامه داد: بابت این پیروزی خیلی خوشحالم، این یک بازی ویژه بود و هر تیمی که چنین بازی را ببرد، در ادامه شرایط خیلی بهتری خواهد داشت. خوشحالم که برنده این بازی پرسپولیس بود و حالا می‌توانیم به آینده خیلی امیدوارتر باشیم.

دروازه‌بان پرسپولیس تاکید کرد: به قلبم افتاده بود که پرسپولیس برنده این بازی است. دوست داشتم پیام صادقیان هم در این بازی بود و امروز واقعا جایش بین ما خالی بود.

همچنین مایکل اومانیا پس از برد تیمش مقابل استقلال گفت: بازی در سطح خیلی خوبی برگزار شد و مرا یاد جام جهانی انداخت مخصوصا نیمه دوم که ما توانستیم بازی باخته را با پیروزی عوض کنیم و به نوعی بین‌المللی ظاهر شدیم.

وی افزود: خوشحالم که این بازی سخت و بزرگ را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، بازیکنان ما در نیمه دوم در حد بین‌المللی ظاهر شدند و توانستند یک کار بزرگ انجام دهند.

مدافع پرسپولیس تصریح کرد: قبل از این بازی شنیده بودم که هر بازیکنی در دربی خوب بازی کند در خاطره‌ها ماندگار شده و محبوب می‌شود. خوشحالم که توانستم در بازی امروز عملکرد خوبی داشته باشم و امیدوارم نزد هواداران محبوب شده باشم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها