دنبال رکوردزنی در پرسپولیس نیستم

درخشان: دست بازیکنانم را می بوسم

جام جم ورزشی: مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید پیروزی استقلال حاصل تلاش تمامی بازیکنان تیمش بوده است.
کد خبر: ۷۴۱۷۶۶
درخشان: دست بازیکنانم را می بوسم

حمید درخشان در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: هر دو تیم بازی خوبی ارائه دادند و با احترام زیادی که برای استقلال قائل هستم اما باید بگویم ما امروز بازی خوبی مقابل استقلال انجام دادیم.

او افزود: ما در گل اول کمی بی‌احتیاطی کردیم و بدون داشتن تمرکز لازم آن گل را دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در نیمه اول نگران وضعیت رضا حقیقی بودم، خاطرنشان کرد:‌این نگرانی سبب دریافت گل در نیمه نخست شد و در نیمه دوم اما بازیکنان به دستورات تاکتیکی عمل کردند و بازی بهتری را از خود به نمایش گذاشتند.

درخشان اضافه کرد: ما تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم یک بازی منطقی را انجام دهیم. متاسفانه با یک اشتباه در آستانه از دست دادن بازی بودیم. عالیشاه با یک بی‌تجربگی سبب 10 نفره شدن تیم ما شد و همین امر موجب شد تا تیم حریف فشار زیادی را به روی ما بیاورد.

او با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود در این دیدار پا به میدان گذاشتند گفت: بازیکنانم منطقی و منظم بازی کردند و توانستند این پیروزی ارزشمند را به دست بیاورند. من این پیروزی را به همه هواداران تقدیم می‌کنم و دست تمام بازیکنانم که مردانه بازی کردند را می‌بوسم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: ما در هفته‌های قبل تمرینات خوبی را انجام می‌دادیم ولی متاسفانه با بدشانسی روبه‌رو می‌شدیم. وقتی از تیم بزرگی مثل استقلال عقب می‌افتیم، باید تدبیر خاصی را به کار ببندیم تا بتوانیم دوباره به بازی بازگردیم.

درخشان با بیان اینکه ما می‌توانستیم در این دیدار گل‌های بیشتری را به ثمر برسانیم گفت: من از این برد راضی هستم و کسب این سه امتیاز از سوی بازیکنانم جای تقدیر دارد.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا لیست نهایی بازیکنان درست پیش از آغاز بازی تغییر کرد، گفت: من نمی‌دانم چه کسی و از کجا این مطالب را مطرح کرده است. ما در جلسه فنی اعلام کرده بودیم که چه بازیکنانی وارد میدان می‌شوند. مگر می‌شود از یک هفته پیش که ما بازیکنان مد نظرمان را برای داربی آماده می‌کنیم ناگهان تصمیم‌مان را تغییر دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی در مورد اینکه گفته می‌شود در هفته‌های اخیر اولتیماتوم به شما داده شده نیز خاطرنشان کرد:‌ هیچ اولتیماتومی به من داده نشده بود. من و تیمم در هفته‌های گذشته با آرامش کار کردیم و خوشبختانه توانستیم در مقابل استقلال به یک پیروزی ارزشمند دست یابیم.

درخشان تصریح کرد: آرامشی که در تمرین‌ها داشتیم کمک زیادی به کسب نتیجه در مقابل استقلال کرد. ما تمرین‌های زیادی کردیم و برای نیم فصل برنامه‌ ویژه‌ای را در نظر داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا به قهرمانی در این فصل فکر می‌کنید یا خیر گفت: نه. ما باید با برنامه‌ریزی کار خود را دنبال کنیم و هنوز تا پایان فصل مدت زمان زیادی باقی مانده است.

وی خاطرنشان کرد: من به هیچ عنوان دنبال رکوردزنی در پرسپولیس نیستم. هیچ چیز در فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و ما هفته به هفته کار می‌کنیم تا بهتر شویم. من هر روز چند ساعت زودتر به تمرین می‌آیم و دیرتر هم زمین تمرین را ترک می‌کنم. آن چیزی که برای ما حائز اهمیت است کسب موفقیت و پیروزی است.(ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها