جریمه سنگین در انتظار آبی ها

برکناری قلعه نویی از استقلال تکذیب شد

جام جم ورزشی: مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید با قاطعیت از کادر فنی حمایت می‌کند.
کد خبر: ۷۴۱۷۶۲
برکناری قلعه نویی از استقلال تکذیب شد

بهرام افشارزاده پس از شکست 2 بر یک استقلال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت:‌در اولین جلسه‌ای که هیات مدیره تشکیل می‌دهد، در مورد علت این شکست و جریمه احتمالی تصمیم‌گیری خواهد شد.

او در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا تصمیمی برای تغییر در کادر فنی در نظر گرفته شده یا خیر نیز گفت: به هیچ عنوان ما قصد تغییر امیر قلعه‌نویی را نداریم. در نیمه دوم بازی، استقلال بازی خوبی را ارائه نداد و ما در این مورد به کادر فنی تذکر خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه از دقیقه 64 به بعد بازیکنان تیمش خوب بازی نکردند، گفت: اگر بخواهم برای شکست مقصری را عنوان کنم، مجموعه استقلال شامل بازیکنان و کادر فنی است.

افشارزاده در پاسخ به سوالی در مورد اینکه اگر شما جای سرمربی تیم بودید چه واکنشی به این شکست نشان می‌دادید، گفت: من که سرمربی نیستم ولی اگر جای سرمربی بودم، محکم به کار خودم ادامه می‌دادم.

او اضافه کرد: استقلال در نیمه اول بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما متاسفانه از دقایق 60 به بعد جریان بازی عوض شد. بازیکنان ما در این دیدار خوب بودند ولی متاسفانه ما تن به شکست دادیم. (ایسنا)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
غلی اس
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۰۰ - ۰۳ آذر ۱۳۹۳
۰
۰
مرسی اقای افشارزاده كه حمایت میكنید*طرف استقلالیها امیر خادم میباشد تغییر مدیریت اول فصل برای چی بود مدیر قبلی چه كاری كرده بود یا چه اشتباهی داشت .........................(هر چند كه اهالی فوتبال اصل قضیه را میدانند) ...
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۴ - ۰۳ آذر ۱۳۹۳
۰
۰
واسه چی قلعه نویی نبایداخراج بشه بااین نتیجه ای كه به دست اورده اقای افشارزاده اگه ازاین مافیامیترسیدخودت استعفابده استقلالو خراب كردید.

نیازمندی ها