jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۱۱۴۷   ۰۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۰

جام جم ورزشی: روبین کازان در هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه مقابل حریف خود به پیروزی رسید.

پیروزی روبین کازان در حضور ۱۵ دقیقه‌ای آزمون

به گزارش جام جم ورزشی ، روبین کازان در هفته چهاردهم لیگ برتر روسیه به مصاف تیم اورال رفت و با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.

کارادنیز در دقیقه 13 گل اول مسابقه را به ثمر رساند و پورتنیاگین در دقیقه 62 اختلاف را به دو گل رساند. دو دقیقه بعد اوزدوئف سومین گل بازی را برای روبین کازان به ثمر رساند و گوگنیف در دقیقه 77 یکی از گل‌های خورده را جبران کرد.

سردار آزمون، مهاجم ایرانی روبین‌گازان در دقیقه 75 به جای زننده گل دوم تیمش به میدان رفت. روبین کازان با این پیروزی با 23 امتیاز در رده ششم لیگ برتر روسیه قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها