jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۰۱۵۵   ۲۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۶

جام جم ورزشی: هجدهمین دربی پایتخت که در دور رفت لیگ چهارم تخت جمشید انجام و به تساوی 1-1 انجامید، یکی از دربی های جنجالی و پر حرف و حدیث بود.

آیا این عکس نشان می دهد توپ پرسپولیس گل نشده بود؟

این بازی روز 27 اسفند 1354 در امجدیه برگزار شد که مسعود مژدهی در دقیقه 20 برای استقلال و محمود خوردبین در دقیقه 85 برای پرسپولیس گلزنی کردند. اما گل خوردبین مورد اعتراض آبی پوشان قرار گرفت و نشریه تاج، ارگان رسمی این باشگاه با چاپ عکسی ادعا کرد ضربه خوردبین با برخورد به تیرک راهی به چارچوب دروازه نیافته است. اما آنها فقط به این عکس بسنده نکردند و با یک مطلب تند اعتراض خود را به داور بازی نشان داده و طرفداران خود را نیز مظلوم امجدیه معرفی کردند!

محمود خوردبین در دربی سال 48 نیز یک گل مشابه این زده بود که در آن بازی علیرغم گل شدن توپ، داور به دلیل اعتراض بازیکنان استقلال آن را مردود کرد که در ادامه عزیز اصلی جنجال بزرگی راه انداخته و بازی را به تعطیلی کشانده بود. شاید این گل مشکوک تلافی آن گل بوده باشد!(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها