jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۹۳۵۵   ۲۶ آبان ۱۳۹۳  |  ۲۱:۴۳

جام جم ورزشی: تیم های ملی فوتبال آرژانتین و پرتغالی فردا شب در دیداری دوستانه در شهر منچستر انگلیس مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

ابتکار برای گرفتن عکس یادگاری با مسی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، تقابل مسی و رونالدو قطعا جمعیت بسیار زیادی را به ورزشگاه می کشاند. مسی و رونالدو هر دو در منچستر بسیار محبوب هستند. در روزهای گذشته هواداران زیادی خود را به محل تمرینات تیم ملی فوتبال آرژانتین رسانده اند تا فقط یک لحظه لیونل مسی را ببینند.

تا پیش از آمدن رونالدو به منچستر تمام توجهات به سمت مسی معطوف بود اما اکنون اوضاع فرق می کند چرا که رونالدو و یارانش روز گذشته به منچستر رسیدند.

در تصویر زیر مسی را می بینید که با اتوبوس به سمت محل تمرینات می رود اما یکی از هواداران اینگونه برای عکس گرفتن از فرزند خود با مسی خلاقیت به خرج می دهد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها