jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۸۱۶   ۲۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۰۳

جام جم ورزشی: کریستیانو رونالدو می گوید با وجود اینکه فوتبال تمام اوقاتش را می گیرد اما می خواهد پدر بسیار خوبی برای تنها فرزندش باشد.

کریس رونالدو، بهترین بابای دنیا+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از به ثمر رساندن گل پیروزی پرتغال مقابل ارمنستان، کریس رونالدو- این ستاره پرتغالی رئال مادرید- دیروز را با پسرش سپری کرد. او با انتشار این عکس در صفحه فیس بوکش نوشت:" خوشحالم که امروز را در کنار پسرم سپری کردم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها