jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۵۵۶   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۰۰

جام جم ورزشی: بازیکنی که فقط ۲ بازی در سال ۲۰۰۷ برای بایرن مونیخ انجام داده برای حضور در پرسپولیس به حمید درخشان معرفی شد.

مهاجم سابق بایرن مونیخ در پرسپولیس

در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس یک واسطه، بازیکنی از اتریش به نام استفان مایرهوفر را به حمید درخشان معرفی کرد. این مهاجم 19 بازی ملی در کارنامه فوتبالی خود دارد و موفق شده 2 گل ملی به ثمر برساند.

مایر هوفر در سال های 2005 تا 2006 در تیم دوم بایرن مونیخ عضویت داشته است و در سال 2007 موفق شده به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. این مهاجم دوران موفقی در این تیم نداشته و فقط 2 بازی برای قهرمان آلمان انجام داده است.

تیم‌های گروترفورث آلمان، راپیدوین اتریش، ولورهمپتون انگلیس، بریستول سیتی انگلیس، دوویسبورگ آلمانف رابول سالزبورگ اتریش به ترتیب باشگاه‌هایی بوده‌اند که هوفر در آنها عضویت داشته است.

آخرین باشگاهی که این بازیکن 32 ساله در آن عضویت داشته تیم میلوال انگلیس است که مربوط به سال‌ها 2013 و 2014 است. هوفر بعد از جدایی از این باشگاه بدون تیم مانده و در حال حاضر به دو باشگاه سایپا و پرسپولیس معرفی شده است.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها