jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۸۳۹۰   ۲۴ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۹

جام جم ورزشی: سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظرسنجی خود گل کریم باقری به کره‌جنوبی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰ را به عنوان یکی از زیباترین گل‌های مسابقات انتخاب کرد.

گل کریم باقری در میان زیباترین گل‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در وب‌سایت خود یک نظرسنجی برای انتخاب برترین گل مسابقات جام ملت‌های آسیا 2000 قرار داده است که گل کریم باقری به کره‌جنوبی نیز در میان زیباترین گل‌های این مسابقات قرار دارد.

ژاپن در آن دوره از مسابقات فهرمان شد و ایران در آن بازی‌ها با نتیجه دو بر یک در مرحله یک‌چهارم نهایی مغلوب کره‌جنوبی شد و از رسیدن به نیمه‌نهایی بازماند.

کریم باقری در آن مسابقه با یک شوت سنگین از راه دور اولین گل بازی را مقابل کره به ثمر رساند اما ایران پس از آن با دریافت دو گل شکست را پذیرا شد.

گل‌های عباس عبید، عباس جهرور، یانگ ژن، توموکازو مایو جین، موسی حجیج، عبدالتاصرالعبیدلی، میرجلال کاسیموف، نواف التمیات، هیروشی نانامی دیگر گل‌های برتری این مسابقات بودند.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر