jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۵۴۵   ۲۱ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۱:۳۴

جام جم ورزشی: فوق ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید هرگونه توهین به لیونل مسی را تکذیب کرد.

کریس رونالدو: هرگز حرف رکیکی درباره مسی نزدم

به گزارش جام جم ورزشی ، به تازگی در کتابی که توسط گیلم بالاژ، روزنامه نگار معروف و کارشناس فوتبال اسپانیا، منتشر شد، ادعا شده که رونالدو رابطه سرد و غیردوستانه ای با مسی دارد و معمولا از او با القاب ناشایست یاد می کند.
اما رونالدو با رد چنین ادعایی، تاکید کرد که هرگز به یک فوتبالیست حرفه ای چنین بی احترامی ای نکرده است. او در صفحه فیس بوکش نوشت:" اخبار منتشر شده که ادعا کرده من القاب توهین آمیزی به لیونل مسی داده ام. این کاملا نادرست است و من از وکیلم خواستم که این موضوع را پیگیری کند. من برای همکارانم بیشترین احترام را قائلم و واضح است که مسی هم از این موضوع مستثنی نیست. من هرگز حرف رکیکی درباره مسی نزدم."
در کتاب بالاژ همچنین ادعا شده که رونالدو و هم تیمی هایش به شوخی مسی را با یک سگ یا عروسک مقایسه می کنند. رونالدو و مسی در چند سال اخیر رقابت سختی برای کسب عنوان بهترین بازیکن دنیا داشتند و در حال حاضر بسیاری ستاره پرتغالی را بهتر از مهاجم آرژانتینی می دانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر