jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۷۲۱۴   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۴

جام جم ورزشی: بازیکنانی که در هفته های اخیر برای پرسپولیس حاشیه سازی کرده اند به جای سکوت اینبار اختلاف خود را علنی می کنند.

حاشیه سازان پرسپولیسی دست برنمی دارند

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از همه آن لگد زدن ها، ترک نیمکت ذخیره ها ، خداحافظی های مجازی و اعتراض های مختلف، امروز حقیقی و مکانی در گفت و گوهایی به کنایه و البته به طور غیر مستقیم علیه دیگر بازیکنان صحبت کرده اند. سوشا مکانی می گوید که به موقع درباره خیلی چیزها صحبت می کند و حقیقی هم می گوید مثل بعضی ها نیست که به صورت مجازی از پرسپولیس خداحافظی کند. قطعا این مصاحبه های نسنجیده پرسپولیس را بیشتر و بیشتر به سمت حاشیه ها می رود آن هم در شرایطی که دربی حساس پایتخت در پیش رو است.

جالب اینجاست که حقیقی در مصاحبه اش می گوید اگر مشکل او است از پرسپولیس می رود. مکانی هم اظهار داشته که الان هم تصمیم گرفته‌ام تا بعد از دربی سکوت کنم اما به وقتش به مردم می‌گویم در پرسپولیس چه خبر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر