عملکرد آقای ضرغامیحاکی از توجه به همه سلایق سیاسی درون نظام بود

تکذیب ادعای برخی روزنامه‌ها درباره ضرغامی

رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما در جلسه تکریم و معارفه روئسای سابق و جدید صدا و سیما از نقش موثر ضرغامی در دوره ریاست بر رسانه ملی تقدیر کرد .
کد خبر: ۷۳۷۱۷۲
ضرغامی در جنگ نرم سرافراز بیرون آمد

حجت الاسلام رئیسی رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما در جلسه تودیع و معارفه روئسای سابق و جدید سازمان صدا و سیما از تلاش های ده ساله مهندس ضرغامی برای ارتقائ فرهنگ کشور و مقابله با هجمه های تبلیغاتی غرب بر فرهنگ ایرانی اسلامی قدردانی کرد.

وی در سخنانی در این مراسم به ظرفیت انتقاد پذیری مهندس ضرغامی اشاره کرد و افزود : سید عزت الله ضرغامی در دوره ریاستش بر سازمان صدا و سیما توانست با ایجاد تحولی در تنوع شبکه ها ، مخاطبان رسانه ملی را در داخل و خارج از مرزها افزایش دهد و تلاش های رسانه های بیگانه را برای اثر گذاری بر فرهنگ ایرانی اسلامی خنثی کند .

وی از دیگر اقدامات ماندگار مهندس ضرغامی را بصیرت آفرینی و خنثی سازی توطئه ها در دوره فقته 88 ارزیابی کرد و گفت : رسانه ملی در این دوره موفق شد با روشن گری هوشمندانه و ارائه چهره نفاق در این جریان ، جلوی تبلیغات دشمن را بگیرد .

وی سپس به نکاتی که در حکم مقام معظم رهبری برای انتصاب دکتر محمد سرافراز آمده است اشاره و ابراز امیدواری کرد مقبولیت داخل سازمانی و خارج از سازمانی آقای سرافراز به وی در به ثمر رسیدن اهدافش در ارتقاء این سازمان کمک کند. (روابط عمومی رسانه ملی)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها