jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۷۰۱۵   ۲۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

برنامه تلویزیونی «سفید» به تهیه‌کنندگی سعید بشیری و داوود آجرلو امشب ضرورت‌های داستان در سینما را بررسی می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی شبکه آموزش، بهنام بهزادی، فارغ‌التحصیل فیلمسازی از دانشکده صدا و سیما امشب مهمان برنامه سفید است. این کارگردان 15 فیلم کوتاه، پنج مستند و فیلم‌های سینمایی تنها دوبار زندگی می‌کنیم و قاعده تصادف را در کارنامه دارد و جوایز متعددی به دست آورده که از آن جمله می‌توان جایزه اول فیلم کوتاه جشنواره بوئنوس آیرس برای فیلم «رفتیم لب رودخانه»، جایزه اول جشنواره فیپا در کن فرانسه برای فیلم «تلافی» و جایزه اول جشنواره سیلورداکس برای مستند «حرف‌هایت را پنهان کن» را نام برد.

بهنام بهزادی که برای قاعده تصادف نیز برنده چهار سیمرغ بلورین از سی‌و‌یکمین جشنواره فجر شده است، امشب در کنار مهران کاشانی به عنوان مجری کارشناس به بررسی ضرورت‌های داستان در سینما می‌پردازد.«داستان چیست؟» و «ضرورت‌های داستانی کدامند؟» پرسش‌هایی است که در کنار نمایش نمونه‌هایی از سینمای کشورمان در این برنامه طرح و بررسی می‌شود.برنامه تلویزیونی «سفید» هر هفته شنبه تا چهارشنبه ساعت 24 به صورت زنده از شبکه آموزش به نمایش در می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر