jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۳۳۷   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۲:۲۹

جام جم ورزشی: سرمربی استقلال به ملی پوشان یک هشدار جدی داده است: «مصدوم شوید در لیست مازاد قرار می گیرید.»

تهدید جدی قلعه‌نویی به ملی‌پوشان استقلال

در لیست اعلام شده تیم ملی برای دیدار دوستانه با کره جنوبی، نام ۶ بازیکن استقلال به چشم می خورد، آن هم درست در آستانه داربی!

از آنجایی که تیم آبی پوش برای این دیدار کم غایب ندارد، ظاهرا قلعه نویی برای جلوگیری از مصدومیت های احتمالی، باز هم نکاتی را به ملی پوشانش گوشزد کرده است.

دیگر اتمام حجت با ملی پوشان، برای سرمربی استقلال به یک عادت تبدیل شده است که البته باز هم با تمامی سفارشات لازم، شاهد مصدومیت این بازیکنان در اردوی تیم ملی می شویم!

بر اساس این خبر، ژنرال در صحبتی که با ملی پوشانش داشته، به آنها اعلام کرده که در صورت مصدومیت، در لیست مازاد قرار می گیرند چرا که دیگر نمی تواند در انتظار بهبود ملی پوشانش بماند.(آخرین خبر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر