jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۶۲۵۷   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: نیمکت نشینی های جرارد پیکه در این فصل از رقابت های لالیگا برای بارسلونا تمامی ندارد.

لجبازی سرمربی بارسلونا با یک مدافع غمگین+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، جرارد پیکه مدافع کاتالان ها فصل گذشته بازیکن ثابت تیمش بود اما اکنون نیمکت نشین محض تیمش است. او روز گذشته در جریان پیروزی دو بر یک بارسلونا مقابل آلمریا در حالی که بسیار غمگین به نظر می رسید بازی را تماشا کرد. البته اتفاق بحث برانگیزی در این دیدار افتاد.

پیکه و دیگر بازیکنان نیمکت نشین بارسا نیز در حال گرم کردن خود بودند. کمی بعد انریکه از ژاوی خواست تا خود را برای ورود به بازی بجای بوسکتس آماده کند. در حالیکه ژاوی در آستانه ورود به زمین بود، پیکه و دیگر بازیکنانی که در حال گرم کردن خود بودند به دلیل تمام شدن سه تعویض بارسا، به سمت نیمکت حرکت کردند که در این لحظه انریکه به پیکه دستور داد تا به گرم کردن ادامه دهد که تصویر این اتفاق را در ادامه می بینید. این ممکن است سرمنشا اتفاقات بعدی بین سرمربی و مدافع در روزهای آینده باشد.

چهره غمگین پیکه بر روی نیمکت کاملا محرز بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر