jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۵۸۴۹   ۱۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۱۹

جام جم ورزشی: لوسیانو ادینیو باز هم برای تیمش تراکتور سازی ستاره بود. او روز گذشته دهمین گل خود را در لیگ برتر به ثمر رساند.

عکس العمل جالب ادینیو پس از گلزنی+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، دهمین گل لوسیانو ادینهو در لیگ برتر با این شادی خاص توام شد. ادینهو در لباس زیر پیراهنش از هوادادران تراکتور تشکر ویژه کرده و آنها را هواداران عالی نامیده است. البته او پس از گلزنی به سمت یک عکاس رفت، دوربین این عکاس را گرفت و از هواداران عکس گرفت. تصاویر شادی پس از گل او را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها