jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۹۰۵   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۰

جام جم ورزشی: سایت دیلی برای اولین بار عکس های حمام خانه ماریو بالوتلی که او در سال ۲۰۱۱ آن را به آتش کشید، منتشر کرد.

بالوتلی اینجا را به آتش کشید+تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، بالوتلی که اکنون مهاجم لیورپول است آن زمان برای منچسترسیتی بازی می کرد. بالوتلی چند روز قبل از دیدار حساس مقابل منچستریونایتد، با روشن کردن مواد محترقه در حمام خانه اش و آتش زدن این قسمت از خانه خبرساز شده بود و توجه زیاد رسانه های انگلیسی، باعث شد تا بعد از گلزنی در آن دیدار، نوشته روی زیر پیراهنی اش، “چرا همیشه من؟”، به معرض نمایش گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها