jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۳۳۳۷   ۰۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۷:۱۰

تهیه‌کننده فیلم تلویزیونی «برگ‌های پاییزی» گفت: تصویربرداری این فیلم‌ تلویزیونی که قرار است محرم روی آنتن برود، به نیمه رسید.

گریم «رضا بنفشه‌ خواه» در نقش روحانی + عکس

«منصور بافنده» گفت: گروه سازنده فیلم با نهایت همدلی و پشتکار جدی موفق شدند بیشتر از نیمی از فیلمبرداری این کار را به اتمام برسانند.

وی ابراز امیدواری کرد تا 10 روز آینده تصویربرداری فیلم به پایان برسد و کار وارد مرحله فنی شود تا برای پخش در ماه محرم آماده شود.

بافنده در ادامه از بازی رضا بنفشه‌خواه در نقش روحانی مسجد خبر داد و از این انتخاب سخت و متفاوت ابراز رضایت کرد.

وی اظهارداشت: البته تاثیر گریم در باور پذیری نقش و طراحی گریم استادانه بابک شعاعی را بسیار مهم دانست.

در خلاصه داستان فیلم برگ‌های پاییزی به کارگردانی مهدی رمضانی غلامرضا (مظلومی) به همراه بیژن (سنگ چاپ) بعد از پرس و جو متوجه می‌شوند، سیدمرتضی (اسماعیلی) به همراه چند نفر از متولیان معتمد محل امتیاز ساخت حسینیه محل را به شخصی می‌دهند که متدین و متولی مراسم عزاداری امام حسین(ع) است. در این حین غلامرضا با همراهی بیژن و دوستان قدیمی پدر و پیش نماز و روحانی محل مراسم عزاداری امام حسین(ع) را با یکدیگر برگزار می کنند... .

عواملی که در ساخت فیلم همکاری داشته‌اند، عبارتند از: بازیگران:میرطاهر مظلومی، رضا بنفشه‌خواه، افشین سنگ چاپ، فوژان قبادیان، مهری سادات ال آقا،میلاد آزاد، مهدی رمضانی، اکبر مددی مهر، سیدنعمت اله اسماعیلی، علیرضا اولیا، تورج لقمانی‌پور.

مدیر تصویربرداری: حمید احمدی،دستیاران تصویر:مهیار میر جلالی، مهرداد اکبری، رضا موسوی، بنیامین یداللهی، گروه صحنه و لباس: بهنام معتمدی، دستیاران:مهدی عرفاتی، ساناز عزیزی، مهیار اسلامی، طراح گریم:بابک شعاعی،‌ دستیاران گریم: رسول نعمتی، گلاره اکبری، تدوین:مهدی مهرنیا، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: ندا غفاری، دستیار دوم کارگردان:رضا امیرنیا، منشی صحنه: مهناز درودی، عکاس: آزاده جعفری، مدیر صدابرداری: حمیدزیبا کلام، دستیار صدا:امیرعباس جوکار، مدیر تولید:علی ولی‌پور.
(شفاف)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها