jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۲۹۵۹   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۵۸

جام جم ورزشی: خوزه مورینیو آقای خاص فوتبال دنیا روز گذشته کار بسیار بزرگی انجام داد تا بر خلاف آنچه که همیشه گفته می شد ثابت کند آنقدرها هم که می گویند مغرور و بداخلاق نیست.

کار بزرگ و تحسین برانگیز آقای خاص فوتبال+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، یک کودک انگلیسی به نام میلو به سرطان مبتلا است و به دلیل همین بیماری مجبور شد فوتبال را رها کند این در حالی است که وی به فوتبال علاقه بسیار زیادی دارد. او حالا تنها آرزویش دیدن ستاره های مطرح دنیای فوتبال است. این پسر 11 ساله که لوید بارتون نام دارد البته به آرزوی خود رسیده است. چند روز پیش در خبرها داشتیم که دیوید بکام ستاره بازنشسته فوتبال انگلیس به منزل این کودک سرطانی رفته و حالا دیروز نوبت به خوزه مورینیو آقای خاص فوتبال و سرمربی مغرور چلسی بود تا آرزوی این کودک را برآورده کند. لوید که پرتره آقای خاص فوتبال را هم در اتاق خود دارد با دیدن این مربی مشهور بسیار ذوق زده شد. عکس های یادگاری مورینیو در کنار این کودک 11 ساله را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر