jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۳۲۳۱۹   ۰۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۱

الهام چرخنده در اینستاگرامش نوشت: «سیدالشهدا(ع) عمربن سعد را برای این دعوت نکرد که با وی گفتگو کند یا به تفاهم برسد یا یک قاعده برد، برد را مدیریت کند! اگر قرار بود این اتفاق بیفتد سیدالشهدا(ع) اصلا حرکت نمی کرد»

پیام «الهام چرخنده» به مناسبت فرارسیدن ماه محرم

حسن روحانی در یکی از سخنرانی‌های چند روز اخیرش به مناسبت فرارسیدن ماه محرم گفت: «کربلا درس مذاکره است.» سخنی که بلافاصله با واکنش رسانه‌های اصولگرا مواجه شد و برخی از این رسانه ها نقدهایی درباره این سخن منتشر کردند. در همین رابطه، به‌نظر می‌رسد یادداشت اخیر الهام چرخنده نیز در ادامه این واکنش‌ها باشد. چرا که وی ابتدا عکسی از رهبری منتشر کرده که ذیل آن نوشته شده است: «عاشورا درس می‌دهد که جبهه‌ دشمن با همه‌ی توانایی‌های ظاهری، بسیار آسیب پذیر است.»

چرخنده در یادداشت‌اش نوشته است: «سلام، ثانیه‌های ایام عاشورا برای ما بچه شیعه ها که عشق **حسین ابن علی (ع)**رو تو جونمون پرورش می دیم، بهترین فرصته که خوب بسازیم از درون، آستان مقدس دل را!

سال‌هاست نزدیک به این ایام هجوم آوردند بر خیمه‌ها! تاریخ را ورق بزنید... با تمرکز، با تامل، آری! حسین عشق است. حسین ایثار. حسین، حسین است.

سیدالشهدا(ع) عمربن سعد را برای این دعوت نکرد که با وی گفتگو کند یا به تفاهم برسد یا یک قاعده برد، برد را مدیریت کند! اگر قرار بود این اتفاق بیفتد سیدالشهدا(ع) اصلا حرکت نمی‌کرد!

التماس دعا ... یا علی و یا حسین .. الهام» (ستاره‌ها)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر