jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۲۱۴۶   ۰۵ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۷

جام جم ورزشی: با وجود مصاحبه روز گذشته مهدی تاج رئیس سازمان لیگ‌ برتر که گفته است بازیکنان سرباز حق ندارند مبلغی از باشگاه هایشان دریافت کنند، باشگاه سپاهان به دو بازیکن سربازش پول خواهد داد.

سپاهان به حمودی و شجاع پول می‌دهد

خوروش سرپرست سپاهان با اشاره به اینکه این دو بازیکن مبلغ خاصی از سپاهان دریافت نکرده اند، گفت: سازمان لیگ اعلام کرده بازیکنان سرباز باید قراردادی که از باشگاهها دریافت کرده‌اند را بازپرداخت کنند اما حمودی و خلیل زاده هنوز ۳۰ درصد هم از مبلغ قرارداد خود دریافت نکرده اند و باید ببینیم تصمیم سازمان لیگ در این مورد چیست. یعنی اگر گفته شود که تا زمانی که بازی کرده‌اند باید قراردادشان را بگیرند باید مقداری هم از این مبلغ به آنها پرداخت کنیم.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر