jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۹۵   ۲۱ فروردين ۱۳۸۱  |  ۲۱:۵۵

فیلیپ تروسیه مربی فرانسوی تیم ژاپن برای بازی مقابل کاستاریکا، از چند بازیکن کلیدی خود چشم پوشی خواهد کردهیده توشی ناکاتا هافبک تیم پارما، شین جی اونو هافبک تیم فاینورد

یوشی کاتو کاواگوچی دروازه بان باتجربه این تیم و یونیچی ایناموتوکه در آرسنال بازی می کند، مهره هایی هستند که تروسیه براحتی از کنار نام آنها گذشته است.تروسیه علت اصلی این چشم پوشی را این طور اعلام کرده است : حتی اگر آنها سر وقت خود را برسانند، به خاطر دوری راه و بازیهایی که در لیگ خود داشته اند، اینقدر خسته اند که عملا به درد من نمی خورند، به همین منظور ترجیح می دهم که شانس بازی را به بازیکنانی بدهم که تا به حال فرصت پیدا نکرده اند خودی نشان بدهند دوست دارم از بازیکنانی مثل میوجین ، توبو، ناکامورا، فاکونیشی و یوجی استفاده کنم . تیم ملی فوتبال ژاپن قرار است روز چهارشنبه 28 فروردین ماه در ورزشگاه یوکوهاما به مصاف تیم کاستاریکا برود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر