سازمان اطلاعات سپاه اعلام کرد

بازداشت اعضای شبکه نفوذی دشمن در ایران

بزرگترین گروه ضد اخلاقی شبکه مجازی به دست عناصر سازمان اطلاعات سپاه صاحب الزمان (عج الله) در اصفهان شناسایی و منهدم شدند.
کد خبر: ۷۲۹۲۷۴
بزرگترین گروه ضد اخلاقی شبکه مجازی منهدم شد

فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان(عج الله ) امروز گفت: این گروه که دارای شش سرشاخه اصلی هست با راه اندازی محیط های ضد اخلاقی و مستهجن در شبکه های مجازی اقدام به عضوء گیری و اغفال دختران و پسران جوان می کرد.

سردارسرتیپ دوم پاسدار غلام رضا سلیمانی با بیان اینکه افراد این گروه با سرویس های جاسوسی هم مرتبط هستند افزود:هر یک از این سرشاخه ها در حدود یک سال فعالیت خود بین 300 هزار تا 360 هزار عضو از سراسر کشور جذب کرده بود.

وی افزود:مرکز سایبری سپاه صاحب الزمان(عج الله) پس از یک سلسله اقدامات فنی اطلاعاتی پیچیده این افراد را که در شبکه های تلفن همراه و شبکه های اجتماعی فعال بودند شناسایی کرد و همه شش سرشاخه شناسایی بدست عناصر اطلاعاتی در چندین شهرستان استان اصفهان دستگیر شدند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان اصفهان(عج الله ) با اشاره به اینکه افراد دستگیر شده به اعمال مجرمانه خود در سایت های ضد اخلاقی اعتراف کرده اند گفت: این گروه پس از هدایت جوانان برای اعمال منافی عفت، آنها را از فضای مجازی به حقیقی هدایت می کردند و برای آن ها مراسم دسته جمعی می گرفتند.

سردار سلیمانی با هشدار به خانواده ها مبنی بر نظارت بیشتر بر فعالیت فرزندان خود در شبکه مجازی ،افزود: از فرستادن اطلاعات و تصاویر به گروه های مختلف که با عناوین مختلف عضو گیری می کنند خوداری کنند و از عضویت در آنها بپرهیزند.(واحد مرکزی خبر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۳
حمدالله
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۶ - ۲۸ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
خداقوت انصار الله ، حزب الله ،مردان و زنان مجاهد ، هرچه می توانید و هركس می تواند جلوی این نا هنجاری ها و... را بگیرد خدایش مدد فرماید. ان شاءالله تعالی
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۱ - ۲۸ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
خسته نباشید..ان تنصرالله ینصركم
مریم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۵ - ۲۸ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
خدا خیرتون بده-این شبكه ها زندگی خانواده ها رو بهم ریختن-دیگه حرمت مرد زن دار و زن شوهر دار از بین رفته

نیازمندی ها