jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۲۸۸۰۲   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۴

داعش، هزاران کودک و نوجوان، از فرزندان یتیمان و کودکان خریده شده در بازار برده فروشان را در پایگاه های نظامی ویژه، برای کشتار و سربریدن، آموزش می دهد.

داعش، به کودکان سربریدن آموزش می دهد

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، مجلۀ "دابق" وابسته به گروه تروریستی داعش، در آخرین شماره خود، ماجرای فروش زنان ایزدی و فرزندانشان در بازار برده فروش ها را تصدیق کرد؛ و این در حالی است که پیش از این، شماری از مردم موصل تاکید کرده بودند که داعش، شماری از پسران را برای آموزش، به پایگاه های نظامی ویژه برده است.

این پسران، "نوجوانانِ البغدادی" نامیده می شوند. شماری از این پسران، نتیجه ازدواج های عناصر تروریست داعش با بیوه های شهرهای تصرف شده هستند.

در این میان، داعش، مساله استفاده از کودکان و نوجوانان برای جنگ با دشمنان خود را پنهان نمی کند و عکس هایی از آن ها را در پایگاه های اجتماعی منتشر می کند. به عنوان مثال، اخیرا داعش، مرگ "کوچک ترین سرباز" خود را به سوگ نشست. وی نوجوانی 11 ساله است که در عکس، لباس نظامی به تن دارد و سلاح به دست، در کنار پدر خود ایستاده است.

به نوشتۀ روزنامه الحیات چاپ لندن، مردم موصل تاکید کردند که داعش صدها تن از کودکان و نوجوانان را که اکثر آن ها از یتیمانِ ایزدی هستند، به پایگاه های نظامی ویژه ای در خارج از شهر منتقل کرد.

هدف داعش از این کار، جدا کردن این کودکان از جهان خارجی و شستشوی مغزی آنان و همچنین آموختن فنون کشتار و سر بریدن به آنان است تا در آینده به بمب هایی ساعتی تبدیل شوند که در بازارهای عمومی و میادین شهرها منفجر شوند.

برخی از "نوجوانان البغدادی" نتیجه ازدواج جنگ جویانِ داعش، با بیوه هایی هستند که از سال 2008 تاکنون، بارها بیوه شدن را تجربه کرده اند. داعش بیوه ها را مجبور می کند، پس از مرگ شوهرانشان، با شوهری جدید از جنگجویانِ داعش ازدواج کنند و از آن ها فرزند بیاورند تا به عنوان جنگ جویان ِ نسل آینده، تربیت شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شهاب لطیفی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
خدا لعنت كند این گروه كافر را

۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۶
داعش یا جندالشیطان! مرگ بر داعش و داعشیان به اعتقاد من ، خون این اراذل و اوباش پلید بر شیعیان مباح است .
۰
۰
نژادفتح
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
خاك برسرتون داعشی های نفهم دیو صفت
۰
۰
جعفر
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۲۷
سلام.تاریخ قاره اسیا نشان می دهد كه اكثریت جنگها در منطقه خاورمیانه بوده است.داعش نام جاده ای است كه قرار است تركیه را به عربستان متصل نماید و در كنار این جاده راه اهن و لوله های نفت و گاز كشیده شود . این جاده از شمال سوریه كشیده شده و باز عبور از عراق در استان الانبار به عربستان می رسد. این جاده با جاده ایران-دمشق در عراق و سوریه همدیگر را قطع می كنند . برای حل این مشكل یا باید پل هوایی و یا میدان ساخته شود و یا چراغ راهنمایی برای عبور حق تقدم نصب شود. بعید به نظر می رسد با طرح مسائل زیست از اجرای این طرح جلوگیری شود.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها