jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۸۶۳۲   ۲۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۷

روزنامه جوان در یادداشتی انتقادی نوشت: برنامه «بعضی‌ها» با دعوت از مسعود ده‌نمکی، کارگردان مجموعه «معراجی‌ها» سعی در تخریب وی به عنوان هنرمندی که در میان مردم به عنوان چهره‌ای متعهد شناخته می‌شود، داشت.

انتقاد روزنامه جوان از تخریب «ده نمکی» در شبکه 3

در ادامه این یادداشت آمده است:

حسادت افراد مختلف نسبت به مسعود ده‌نمکی و اینکه کار‌های پر مخاطب وی معمولاً از سوی جریان شبه‌روشنفکری سینمای ایران طرد شده و سعی می‌شود حتی‌الامکان وی را از جمع سینمایی‌ها جدا کنند، به داستانی تکراری تبدیل شده است.

جالب اینجا است که به رغم بایکوت فیلم‌های ده‌نمکی توسط این نوع جریان‌ها، هر زمان که وی فیلمی را به روی پرده برده سینمای آن سال را از ورشکستگی نجات داده است. ده‌نمکی تا همین چند روز پیش عنوان کارگردان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را داشت پس حداقل در حوزه کاری خود نه تنها فردی قابل احترام است بلکه به دلیل تأثیرگذاری که در جریان سینمای ایران دارد، از جایگاه خاصی نیز برخوردار است.

نقد کارهای وی به عنوان کارگردان نیز باید در برنامه‌ای تخصصی و به دور از تعصبات شبه روشنفکری باشد، چیزی که در برنامه «بعضی‌ها» اصلا وجود نداشت و مجری برنامه تمام تلاش خود را کرد تا از آنتن شبکه سوم سیما برای تخریب چهره ده‌نمکی استفاده کند که در آخر به نظر هم نمی‌رسید چندان موفق بوده باشد. (روزنامه جوان)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر