jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۸۱۰۱   ۲۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۱

مدیر شبکه تهران و مسئولان وزارت بهداشت از لوکیشن مجموعه «اتاق عمل» بازدید کردند و مهران مدیری در این بازدید از طراحی شخصیت دکترهای «اتاق عمل» و خصوصیات ویژه آنها سخن گفت.

30 درصد پزشکان و پرستاران «اتاق عمل» متعهدند

مهران مدیری کارگردان مجموعه طنز «اتاق عمل» در نشستی با مدیر شبکه تهران و مسئولان وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی از طنز و طراحی شخصیت‌های این مجموعه سخن گفت و بیان کرد: طنز و کمدی در ذات خود ماهیت ویژه ای دارد و تعبیر های متفاوتی از آن برداشت می شود. در نگارش مجموعه طنز «اتاق عمل» ما در خلق شخصیت های داستان این مجموعه سعی کردیم تا با ظرافت و مهارت خاصی موضوعات را مطرح کنیم تا حساسیت ایجاد نشود.

کارگردان مجموعه نمایش خانگی «شوخی کردم» ادامه داد: چهار شخصیت اصلی داستان ما پزشکان این بیمارستان هستند که هر کدام شخصیت ویژه ای دارند برای مثال دکتر با وجدان و آرمانگر ، دکتر متخلف و... از شخصیت‌های این سریال هستند.

کارگردان مجموعه طنز «اتاق عمل» در توضیح بیشتر خود از فضای این سریال گفت: 30 درصد شخصیت های ما در این مجموعه پزشکان و پرستاران متعهد و با وجدان هستند و ما سعی داریم پیام های مختلف این مجموعه را در کنار انتقاددات مطرح کنیم که با نگاه طنز آمیخته شده است.

در پایان این نشست مدیر شبکه تهران به همراه مسئولان وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی از لوکیشن اصلی این سریال و بخش های مختلف آن بازدید کردند.

در این نشست هم اندیشی و تعامل دوجانبه سعید مقیسه مدیر شبکه تهران به همراه جمعی از مدیران تولیدی گروه این شبکه با سید محمد هادی ایازی قائم مقام وزیر بهداشت در امور مشارکت­‌های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیریه­‌های حوزه سلامت کشور، احسان شمسی رییس ستاد اخلاق پزشکی سازمان نظام پزشکی و دبیر کمیته کشوری اخلاق در پژوهش های علوم پزشکی، مهران مدیری کارگردان و حمید رضا مهدوی تهیه کننده مجموعه طنز «اتاق عمل» نیز در لوکیشن این سریال، حضور داشتند.

مقیسه نیز در پایان در معرفی سریال طنز «اتاق عمل» گفت: این مجموعه طنز 90 قسمتی در دی ماه امسال در جدول پخش شبکه تهران قرار می گیرد و بخشی از آن در نوروز روی آنتن می رود، این در حالی است که مخاطبان رسانه ملی منتظر پخش این سریال هستند و تاثیر گذاری این مجموعه بر روی مخاطبان یک فرصت طلایی برای ارائه پیام های اخلاقی و آموزشی به شهروندان است. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر