jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۰۰۴   ۲۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

هفت مرد که با همدستی یکدیگر زمین‌های موقوفی را با سندسازی به مردم می‌فروختند، از سوی پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی دستگیر شدند.

به گزارش واحد مرکزی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در این باره گفت: چند روز پیش گزارش مردمی در دستور کار پلیس قرار گرفت، مبنی بر این‌که افرادی با تاسیس شرکت تعاونی مسکن یکی از اداره‌های شهر اقدام به تصاحب 340 هزار مترمربع زمین‌های موقوفه به ارزش سه میلیارد تومان کرده و آنها را به فروش می‌رسانند که رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ النقی‌پور افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد متهم با همکاری مشاوران املاک اقدام به خرید و فروش صوری قطعات تفکیکی کرده و اراضی موقوفه را با قیمت‌های بالا به خریداران املاک فروخته است که با تلاش ماموران مرد کلاهبردار همراه شش مرد دیگر شناسایی و دستگیر شدند. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شده و به جرایمشان اعتراف کردند.با صدور قرار قانونی برای متهمان تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر