jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۸۰۰۴   ۲۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

هفت مرد که با همدستی یکدیگر زمین‌های موقوفی را با سندسازی به مردم می‌فروختند، از سوی پلیس آگاهی استان آذربایجان غربی دستگیر شدند.

به گزارش واحد مرکزی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در این باره گفت: چند روز پیش گزارش مردمی در دستور کار پلیس قرار گرفت، مبنی بر این‌که افرادی با تاسیس شرکت تعاونی مسکن یکی از اداره‌های شهر اقدام به تصاحب 340 هزار مترمربع زمین‌های موقوفه به ارزش سه میلیارد تومان کرده و آنها را به فروش می‌رسانند که رسیدگی به این موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

سرهنگ النقی‌پور افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد متهم با همکاری مشاوران املاک اقدام به خرید و فروش صوری قطعات تفکیکی کرده و اراضی موقوفه را با قیمت‌های بالا به خریداران املاک فروخته است که با تلاش ماموران مرد کلاهبردار همراه شش مرد دیگر شناسایی و دستگیر شدند. متهمان با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شده و به جرایمشان اعتراف کردند.با صدور قرار قانونی برای متهمان تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر