jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۹۷۵   ۲۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

قسمت آخر مستند «مدار صفر درجه» به کارگردانی روناک جعفری و تهیه‌کنندگی ناهید دل‌آگاه با عنوان «روزی که زمان ایستاد» فردا از شبکه مستند پخش می‌شود.

این مستند که در قالب «یک فیلم، یک تجربه» آماده پخش شده است، مراحل ساخت سریال «مدار صفر درجه» را به تصویر می‌کشد. در این مستند با بازیگران اصلی سریال همچون شهاب حسینی، لعیا زنگنه، ایرج راد، آتنه فقیه‌نصیری، پیام دهکردی و پیرداغر (هنرمند لبنانی) گفت‌وگو شده است.

همچنین با گروه موسیقی که شامل آهنگساز و خواننده‌ سریال «مدار صفر درجه» افرادی مانند فردین خلعتبری و علیرضا قربانی، بهرام زند، مدیر دوبلاژ سریال و نیز تصویربردار سریال، مرتضی پورصمدی هم گفت‌وگو شده است.

مستند «رازهای خورشید» که اطلاعاتی درباره بزرگ‌ترین ستاره منظومه شمسی ارائه می‌کند، فردا ساعت 17 از شبکه مستند به نمایش درمی‌آید.

رازهای خورشید با استفاده از تلسکوپ‌های بسیار پیشرفته تصویربرداری شده است. مستند سینمایی سه‌بعدی «گشتزنی در آفریقا» محصول 2013 امروز ساعت 22 از شبکه مستند پخش می‌شود.این مستند از سوی بن استاسن و فیلمبردارانش تهیه شده که به ماجراجویی جدید در آفریقای جنوبی می‌پردازند و رفتارهای حیوانات را به تصویر می‌کشند. آنها برای ثبت این تصاویر، بیش از حد تصور به حیوانات وحشی نزدیک می‌شوند تا رفتارهای آنها را بدرستی به تصویر بکشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر