jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۷۸۱۳   ۲۳ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۴۳

جام جم ورزشی: روابط بین الملل فدراسیون فوتبال در رابطه با وضعیت ITC مهرداد پولادی اطلاعیه ای صادر کرده است.

فیفا به نفع مهرداد پولادی رای داد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به قرارداد بازیکن مهرداد پولادی با تیم الشحانیا قطر، روابط بین الملل فدراسیون فوتبال اعلام می دارد که:

1. فدراسیون فوتبال در اجرای قانون همواره حاکم به عمل بوده و است.

2. فدراسیون فوتبال قطر در تاریخ 20 سپتامبر 2014 از فدراسیون فوتبال ایران تقاضای صدور ITC جهت بازیکن مذکور کرده بود که این فدراسیون به جهت رعایت موضوع مطروحه مبنی بر سرباز بودن وی به هیچ وجه اقدام به صدور ITC نکرده است.

3. وفق آئین نامه نقل و انتقال بازیکنان حرفه ای فیفا پیوست 3 ماده 8.2 بند 6، در صورت عدم صدور ITC از فدراسیون مبداء سیستم FIFA TMS، به طور اتوماتیک پس از طی پانزده روز نسبت به صدور ITC یکطرفه اقدام می کند.

براین اساس روابط بین الملل اعلام می کند که این فدراسیون به هیچ وجه ITC برای مهرداد پولادی صادر نکرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر