jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۷۳۷۷   ۲۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۲۸

جام جم ورزشی: رضا حقیقی به دلیل درگیری با مربی دروازه بان های پرسپولیس در جریان اردوی کیش به کمیته انضباطی فراخوانده شد.

حقیقی در کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس

پس از اتفاقاتی که در اردوی کیش افتاد مسئولان کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس خواستار توضیح بازیکنان تیم‌شان در مورد مسائل پیش‌ آمده شدند.

رضا حقیقی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که در ابتدای اردوی پرسپولیس در کیش از سوی کادر فنی این تیم در اختیار باشگاه قرار گرفته بود اما پس از بخشش به تمریناتش با تیم در اردو ادامه داد، قرار است به کمیته انضباطی پرسپولیس فراخوانده شود تا درباره اتفاقات پیش آمده پاسخگو باشد.

در جریان برگزاری اردوی پرسپولیس در جزیره کیش، حقیقی با نادر باقری، مربی دروازه‌بان های پرسپولیس در هتل درگیری لفظی داشت و همین مسئله حاشیه‌هایی را برای سرخ پوشان در اردو به همراه داشت.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها