jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۷۲۹۹   ۲۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۳

باشگاه بایرن مونیخ با رشد 22 درصدی سوددهی، در صدر جدول پردر آمدترین تیم‌های فصل 2013 - 2014 بوندس‌لیگا قرار گرفت.

بایرن مونیخ پردرآمدترین باشگاه بوندس‌لیگا شد

به نقل از مجله فوکوس، باشگاه بایرن مونیخ آلمان با درآمد 528 میلیون یورو در فصل گذشته رکورد سوددهی در بوندس‌لیگا را که 500 میلیون یورو بود، شکست.

باوارایی‌ها در فصل 2012 - 2013 با کسب 432/8 میلیون یورو رکورد جدیدی در بوندس‌لیگا ثبت کردند و امسال با افزایش 22 درصدی این رقم را به 528 میلیون یورو رساندند.

باشگاه بایرن مونیخ در فصل گذشته با 95 میلیون یورو سوددهی و در فصل 2012 - 2013 با 16/5 میلیون یورو در آمد در صدر سود آورترین باشگاه های آلمان و جهان قرار دارد.

مونیخی‌ها که بابت ورزشگاه آلیانس آره‌نا مبلغ 340 میلیون یورو از شرکت آلیانس وام دریافت کرده بودند در فصل گذشته 110 میلیون یورو از کل مبلغ را پرداخت کردند.

پیش از این بایرن مونیخ می‌بایست ظرف مدت 25 سال مخارج ساخت استادیوم را به شرکت آلیانس باز می‌گرداند؛ اما با رشد 22 درصدی این مدت به 10 سال کاهش یافت.

بر همین اساس پیراهن بایرن مونیخ 17 برابر بیشتر از دیگر تیم‌های بوندس‌لیگا به فروش رسیده و مبلغ 22/2 میلیون یورو از بابت فروش پیراهن عاید باشگاه شده است.

لازم به ذکر است قیمت بازیکنان تیم تحت هدایت پپ گواردیولا 570 میلیون یورو می‌باشد.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها