jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۲۰۶   ۲۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

مرد تبهکار که به بهانه کمک به نیازمندان، زنان را فریب داده و طلاهایشان را می‌دزدید از سوی پلیس تهران دستگیر شد.

به گزارش پلیس آگاهی تهران، بیست و ششم شهریور امسال زنی با حضور در کلانتری 151 یافت آباد و اعلام شکایتی عنوان کرد: به خانه‌ام بازمی‌گشتم که یک خودروی پژو مقابلم توقف کرد.

وی اضافه کرد : راننده پس از پیاده شدن به سمتم آمد و در گفت و گو با من مدعی شد دو کیسه لباس همراه دارد که می‌خواهد یکی را به نیازمندی هدیه کند و دیگری را هم به من تحویل دهد. در ادامه اوبا دیدن طلاهایم خواست آنها را به وی نشان دهم تا نمونه‌ای از آن برای همسرش بخرد. همان موقع با دزدیدن طلاهایم فرار کرد. با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 18 تهران ، تحقیقات کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری سارق فراری آغاز شد . در ادامه این تحقیقات زنان دیگری نیز با حضور در پلیس آگاهی از همان مرد به اتهام سرقت طلاهایشان شکایت کردند. جستجوها در این باره ادامه داشت تا این‌که چند روز پیش مرد مغازه‌داری با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و مشخصات خودروی دزد فراری را به پلیس داد. ماموران با به‌دست آمدن شماره پلاک این خودرو، هویت صاحب آن را پیدا کردند و معلوم شد او همان خیر قلابی بوده که پلیس در تعقیبش است. پاتوق های وی زیرنظر گرفته شد و چند روز پیش او در خانه‌اش در جنوب شهر دستگیر شد و به جرایمش اعتراف کرد. دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است. افرادی که در دام وی گرفتار شده‌اند، می‌توانند برای شکایت از وی در پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی حضور یابند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

تولید قدرت برای چانه‌ زنی سیاسی

انتظار و ایده‌آل ایران این است که آمریکا و غرب براساس چارچوب‌ها و قواعد بین‌المللی به تعهدات خود در قبال ایران و توافق برجام عمل کنند.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر