jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۷۱۴۱   ۲۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

دو کتاب از محمدرضا سرشار که صدای او با برنامه قصه ظهر جمعه رادیو سال‌ها پیوند خورده بود، با عنوان «اصیل‌آباد» و «شهری که مردم آن با زانو راه می‌رفتند» تجدید چاپ شد.

به گزارش فارس، کتاب «اصیل آباد» به چاپ نوزدهم رسیده است و «شهری که مردم آن با زانو راه می‌رفتند» نیز برای پنجمین بار روانه بازار نشر می‌شود.

«اصیل آباد» از سری کتاب‌های گروه سنی نوجوانان، داستان زندگی مردمی است که دور از جاذبه های زندگی شهری در یک جامعه روستایی با تکیه بر تولیدات خودشان و براساس فطرت، سادگی و پاکی گذران زندگی می‌کنند.کتاب «شهری که مردم آن با زانو راه می‌رفتند» در اصل اقتباسی از یک داستان تخیلی و افسانه‌ای خارجی است. محمدرضا سرشار درباره این کتاب گفته است: این داستان جنبه نمادین دارد و من ضمن الهام از خطوط کلی داستان، داستان را به طور کامل تغییر دادم و تبدیل به یک داستان جدید شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر