jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۲۶۷۷۰   ۲۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

فردی که با استفاده از مدارک جعلی پزشکی از یک شرکت بیمه کلاهبرداری کرده بود، از سوی پلیس آگاهی دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، جانشین فرماندهی انتظامی استان خوزستان در این‌باره گفت: چند روز پیش شکایتی از سوی نماینده حقوقی یک شرکت بیمه در شهرستان اهواز در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت، مبنی بر این‌که مردی با ارائه مدارک جعلی پزشکی، مسئولان بیمه را فریب داده و 45 میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

سرهنگ سیدمحمد صالحی افزود: با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای دستگیری متهم فراری آغاز و او دو روز پیش در مخفیگاهش دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی،به جرم خود مبنی بر جعل مدارک و اسناد پزشکی و کلاهبرداری از شرکت بیمه اعتراف کرد.در پی اعتراف متهم، او با صدور قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی در ارتباط با کلاهبرداری‌های مرد شیاد ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر