jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۶۰۸۷   ۱۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۹

جام جم ورزشی: مدیر باشگاه نایمخن از احتمال فروش علیرضا جهانبخش برای بهبود وضعیت مالی این تیم در ژانویه خبر داد.

نایمخن در فکر فروش جهانبخش

نایمخن که در حال حاضر در لیگ دسته 2 هلند قرار دارد در صدر جدول قرار گرفته است و از وضعیت مطلوبی برخوردار است. آنها خیلی از موفقیت فعلی شان را مدیون علیرضا جهانبخش مهاجم جوان ایرانی هستند که توانسته گل های مهم و تعیین‌کننده ای را برای این تیم به ثمر برساند. ولی شرایط بد مالی این تیم هلندی ممکن است باعث شود تا نایمخن در ژانویه جهانبخش را بفروشد.

بارت ون اینگن، مدیر ورزشی باشگاه نایمخن هلند با اشاره به وضعیت بد اقتصادی این تیم گفت: ما با توجه به سقوط به دسته پایین تر لیگ هلند از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار نیستیم و همین باعث شده است تا چند بازیکن ما در تابستان جدا شوند. در حال حاضر باید با همین شرایط جلو برویم تا بتوانیم در آینده شرایط اقتصادی خود را بهبود ببخشیم.

مدیر ورزشی باشگاه نایمخن درباره وضعیت علیرضا جهانبخش در این تیم و احتمال فروش این بازیکن گفت: ما در تابستان چند پیشنهاد برای فروش جهانبخش داشتیم ولی پیشنهادهایی که به این بازیکن ارائه شد از لحاظ مالی چشمگیر نبود و به همین خاطر ترجیح دادیم تا او را حفظ کنیم. شاید برای بهتر کردن وضعیت مالی تیم مجبور شویم تا در نقل و انتقالات ژانویه او را بفروشیم.

علیرضا جهانبخش در حال حاضر همراه تیم ملی ایران در اردوی پرتغال حضور دارد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر