jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۵۶۶۷   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۳

با پایان پخش مجموعه مسعود ده نمکی، دو سریال جدید به ترتیب در جدول پخش پاییزی شبکه یک جای می گیرد.

عامل سوم و برابر با اصل جایگزین «معراجیها» می‌شوند

سریال «معراجیها» که از اواخر شهریور امسال روی آنتن رفته است، اوایل هفته آینده به پخش خود پایان می دهد و مینی سریال جدید «عامل سوم» جایگزین آن می شود. این در حالی است که پیش از این قرار بود سریال «برابر با اصل» از آخر مهرماه جاری روی آنتن رود و سپس «عامل سوم» در جدول پخش قرار گیرد، اما این دو با یکدیگر جا به جا شده اند. عامل سوم مینی سریالی به کارگردانی ابراهیم شیبانی است که از بیستم مرداد امسال جلوی دوربین رفته است و این روزها آخرین مراحل تولید را سپری می کند.

پخش آنونس های سریال از دوشنبه شب گذشته آغاز شده و طبق برنامه ریزیها از شنبه دو هفته آینده در یک هفته از شبکه اول سیما به نمایش در خواهد آمد. رضا کیانیان، آرش مجیدی، شقایق فراهانی، ماهچهره خلیلی، محسن بهرامی و... در این سریال به تهیه کنندگی محمد پیرهادی بازی دارند. قصه این سریال درباره توطئه های گروهی خرابکار در جریان برنامه هسته ای کشورمان است. تصویربرداری بخش عمده ای از این سریال هفت قسمتی در تهران، سازمان انرژی اتمی و یکی از شهرستان های کشور انجام شده است.

پس از پایان پخش «عامل سوم» نیز، مجموعه «برابر با اصل» به نویسندگی و کارگردانی جلال الدین در 13 قسمت روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.
تصویربرداری سریال «برابر با اصل» پس از 63 جلسه و حدود دو ماه کار، اواخر مرداد امسال به پایان رسید. سیاوش طهمورث، حسن جوهرچی، روناک یونسی، نفیسه روشن، حسام نواب صفوی، آرمان صورتگر، حدیثه تهرانی، امید زندگانی، مینا گلپایگانی، آزاده ریاضی، پریسا روشنی، سولماز حصاری، حشمت آرمیده، مجتبی طهمورث و (با حضور) عمار تفتی بازیگران اصلی این سریال هستند. در خلاصه داستان «برابر با اصل» آمده: رضا گوهری (جوهرچی) سردفتر اسناد رسمی است. مسعود یاوری (طهمورث) نیز به خاطر انتقام شخصی و خانوادگی از گوهری، می خواهد توسط آرش (تفتی) که در دفتر وی مشغول به کار است به اسناد دست برده و این بار وانمود کند که او در جعل زمین نقشی نداشته ...
(بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها