jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۲۵۶۶۷   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۳

با پایان پخش مجموعه مسعود ده نمکی، دو سریال جدید به ترتیب در جدول پخش پاییزی شبکه یک جای می گیرد.

عامل سوم و برابر با اصل جایگزین «معراجیها» می‌شوند

سریال «معراجیها» که از اواخر شهریور امسال روی آنتن رفته است، اوایل هفته آینده به پخش خود پایان می دهد و مینی سریال جدید «عامل سوم» جایگزین آن می شود. این در حالی است که پیش از این قرار بود سریال «برابر با اصل» از آخر مهرماه جاری روی آنتن رود و سپس «عامل سوم» در جدول پخش قرار گیرد، اما این دو با یکدیگر جا به جا شده اند. عامل سوم مینی سریالی به کارگردانی ابراهیم شیبانی است که از بیستم مرداد امسال جلوی دوربین رفته است و این روزها آخرین مراحل تولید را سپری می کند.

پخش آنونس های سریال از دوشنبه شب گذشته آغاز شده و طبق برنامه ریزیها از شنبه دو هفته آینده در یک هفته از شبکه اول سیما به نمایش در خواهد آمد. رضا کیانیان، آرش مجیدی، شقایق فراهانی، ماهچهره خلیلی، محسن بهرامی و... در این سریال به تهیه کنندگی محمد پیرهادی بازی دارند. قصه این سریال درباره توطئه های گروهی خرابکار در جریان برنامه هسته ای کشورمان است. تصویربرداری بخش عمده ای از این سریال هفت قسمتی در تهران، سازمان انرژی اتمی و یکی از شهرستان های کشور انجام شده است.

پس از پایان پخش «عامل سوم» نیز، مجموعه «برابر با اصل» به نویسندگی و کارگردانی جلال الدین در 13 قسمت روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.
تصویربرداری سریال «برابر با اصل» پس از 63 جلسه و حدود دو ماه کار، اواخر مرداد امسال به پایان رسید. سیاوش طهمورث، حسن جوهرچی، روناک یونسی، نفیسه روشن، حسام نواب صفوی، آرمان صورتگر، حدیثه تهرانی، امید زندگانی، مینا گلپایگانی، آزاده ریاضی، پریسا روشنی، سولماز حصاری، حشمت آرمیده، مجتبی طهمورث و (با حضور) عمار تفتی بازیگران اصلی این سریال هستند. در خلاصه داستان «برابر با اصل» آمده: رضا گوهری (جوهرچی) سردفتر اسناد رسمی است. مسعود یاوری (طهمورث) نیز به خاطر انتقام شخصی و خانوادگی از گوهری، می خواهد توسط آرش (تفتی) که در دفتر وی مشغول به کار است به اسناد دست برده و این بار وانمود کند که او در جعل زمین نقشی نداشته ...
(بانی فیلم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر