jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۶۰۲   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۵

جام جم ورزشی: سرمربی سابق سپاهان گفت: «من هیچ دلخوری از پرسپولیسی‌ها بابت اخراجم ندارم و من هم به خاطر این تصمیم به آنها احترام می‌گذارم.»

بازگشت احتمالی کرانچار به پرسپولیس

زلاتکو کرانچار در مورد شایعه‌هایی که در مورد حضورش در پرسپولیس مطرح شده اظهار داشت: «من هنوز پیشنهادی از پرسپولیس یا هر تیم دیگری دریافت نکرده‌ام و فعلا می‌خواهم مدتی استراحت کنم. ولی اگر شرایط فراهم باشد و پرسپولیسی‌ها من را بخواهند احتمال دارد روزی در پرسپولیس مربیگری کنم. البته این موضوع دست من نیست و شاید هیچ وقت این فرصت به من داده نشود.»

او در پاسخ به این سوال که آیا با خاطر اینکه در آن زمان پرسپولیسی‌ها اخراجش کردند از آن‌ها ناراحت نیست هم گفت: «هیچ دلخوری وجود ندارد. در آن زمان ما با سپاهان بازی داشتیم و با شکست برابر آن‌ها ۹ امتیاز از صدر جدول فاصله گرفتیم و عملا شانس قهرمانی را از دست دادیم. به همین دلیل هم مدیران باشگاه تصمیم گرفتند من را از کار برکنار کنند که به نظر من با توجه به شرایط پرسپولیس این تصمیم منطقی بود. ما با احترام از هم جدا شدیم.»

کرانچار در پایان گفت: «در آن زمان علی دایی آماده مربیگری در پرسپولیس بود و به همین دلیل مدیران پرسپولیس تصمیم به برکناری من گرفتند. این یک تصمیم حرفه‌ای بود و من هم به خاطر این تصمیم به پرسپولیسی‌ها احترام می‌گذارم.»(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها