jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۵۸۰   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۹

جام جم ورزشی: رضا حقیقی که روز گذشته با مربی دروازه بان های پرسپولیس درگیری پیدا کرده بود با عذرخواهی به تمرینات برگشت.

بازار داغ عذرخواهی در پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ، نشست ویژه کادر فنی پرسپولیس با حضور حمید درخشان برگزار شد و در ادامه، جلسه دیگری بین کادر فنی و بازیکنان تشکیل شد که در آن تمام سوء تفاهمات حل شد و رضا حقیقی پس از عذرخواهی از نادر باقری و کادر فنی به تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس بازگشت.

همچنین خبر دیگر این است که رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای مذاکره با مسئولان باشگاه رئال مادرید به اسپانیا سفر کردند. آنها در خصوص برگزاری بازی دوستانه پرسپولیس و رئال مادرید، بخش آکادمی و فوتبال پایه و ... با مسئولان باشگاه رئال مادرید و فلورنتینو پرس بحث و گفت‌وگو کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها