jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۵۷۰   ۱۶ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۲

جام جم ورزشی: بازیکن اخراجی پرسپولیس به تمرینات این تیم بازگشت.

بازگشت اخراجی پرسپولیس به تمرینات

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمود خوردبین سرپرست سرخپوشان اعلام کرد: در صحبتی که با آقای حمید درخشان داشتیم و با توجه به اظهارات میثم حسینی در باشگاه پرسپولیس، آخرین تصمیم سرمربی تیم این بود که مدافع سرخپوشان به تمرینات تیم بازگردد.

سرپرست تیم پرسپولیس در پایان گفت: میثم حسینی از چهارشنبه در اردوی کیش و در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد یافت.

مهدی خواجوند نیز در مورد نشست کمیته انضباطی این باشگاه گفت: میثم حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در بدو ورود به جلسه کمیته انضباطی باشگاه، عنوان کرد که هیچ منظور بدی از آن صحبت‌ها نداشته و نمی‌خواسته مشکلی برای تیم و باشگاه بوجود بیاورد و تنها به خاطر علاقه زیادش به تیم، احساساتی شده و این صحبت‌ها را مطرح کرده است و از اظهارات خود ابراز پشیمانی کرد.
عضو هیأت مدیره باشگاه خاطرنشان کرد: میثم حسینی با ابراز پشیمانی و اینکه تمام موارد را به طور کتبی به این کمیته ارائه داده است با تصمیم اعضای کمیته، در اختیار کادر فنی و سرمربی خواهد بود. در بحث حضورش در تیم، آقای حمید درخشان تصمیم‌گیری خواهند کرد و کمیته انضباطی نیز با استماع اظهارات ایشان از نظر انضباطی به موضوع خواهد پرداخت و حکم خود را صادر و اعلام خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها