jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۷۸۷   ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۵

جام جم ورزشی: بخشی از قرارداد میثم حسینی به دلیل مصاحبه علیه حمید درخشان کسر شد.

عاقبت مصاحبه کردن علیه درخشان

میثم حسینی بعد از بازی با سپاهان طی اظهارنظری عجیب و انتقادآمیز اعلام کرد هر کس در پرسپولیس دعوا کند درخشان از او به عنوان مهره ثابت استفاده می‌ کند. اشاره او به اتفاقاتی بود که طی سه، چهار هفته گذشته و از زمان حضور حمید درخشان در این تیم رخ داده بود. خیلی ها توقع داشتند درخشان پاسخ میثم حسینی را بدهد اما درخشان اعلام کرد که تمایلی برای پاسخگویی به شاگردش را ندارد.

در این میان آخرین اخبار حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس قصد دارد میثم حسینی را به کمیته انضباطی دعوت کند. شنیده می‌شود حسینی باید با حضور در کمیته انضباطی توضیحات خود را ارائه دهد و احتمالا به کسر درصدی از قراردادش محکوم خواهد شد. گفتنی است که حمید درخشان این خبر را تایید کرد.(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها