jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۴۷۸۷   ۱۴ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۵

جام جم ورزشی: بخشی از قرارداد میثم حسینی به دلیل مصاحبه علیه حمید درخشان کسر شد.

عاقبت مصاحبه کردن علیه درخشان

میثم حسینی بعد از بازی با سپاهان طی اظهارنظری عجیب و انتقادآمیز اعلام کرد هر کس در پرسپولیس دعوا کند درخشان از او به عنوان مهره ثابت استفاده می‌ کند. اشاره او به اتفاقاتی بود که طی سه، چهار هفته گذشته و از زمان حضور حمید درخشان در این تیم رخ داده بود. خیلی ها توقع داشتند درخشان پاسخ میثم حسینی را بدهد اما درخشان اعلام کرد که تمایلی برای پاسخگویی به شاگردش را ندارد.

در این میان آخرین اخبار حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس قصد دارد میثم حسینی را به کمیته انضباطی دعوت کند. شنیده می‌شود حسینی باید با حضور در کمیته انضباطی توضیحات خود را ارائه دهد و احتمالا به کسر درصدی از قراردادش محکوم خواهد شد. گفتنی است که حمید درخشان این خبر را تایید کرد.(ورزش 3)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر