jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۲۴۴۱۹   ۱۲ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۶

نخسین دوره جشنواره «بچه‌های ایرانی، عروسک ایرانی» فردا در برج میلاد کلید می‌خورد.

افتتاح جشنواره «بچه‌های ایرانی، عروسک ایرانی» فردا در برج میلاد

مراسم افتتاحیه نخستین دوره جشنواره «بچه‌های ایرانی؛ عروسک ایرانی» فردا -یکشنبه 13 مهر- مصادف با عید سعید قربان در محوطه باز برج میلاد برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش، مراسم افتتاحیه از ساعت 16 تا 22 برگزار می‌شود و برنامه‌های متفاوتی برای این روز در نظر گرفته شده و فضای شادی برای کودکان و خانواده‌های آنها ایجاد خواهد شد.

حضور عروسک‌های غول پیکر و همچنین آتش بازی در محوطه از بخش‌های دیگر این مراسم است.

همچنین کارگاه آموزشی عروسک گردانی توسط محمد لقمانیان، محمد بحرانی و امیر سلطان احمدی در حاشیه جشن افتتاحیه برگزار می‌شود و آنها ساخت عروسک و نحوه عروسک گردانی و صداپیشگی را به کودکان حاضر در مراسم آموزش می‌دهند.

خبرگزاری فارس: افتتاح جشنواره «بچه‌های ایرانی، عروسک ایرانی» فردا در برج میلاد

در این روز گروه‌های برنامه‌ساز نیز ویژه کودکان اجرای زنده خواهند داشت و عوامل و برنامه‌سازان برنامه‌های عروسکی قدیمی تلویزیون هم در مراسم حضور خواهند داشت.

اولین دوره جشنواره ملی بچه‌های ایرانی- عروسک ایرانی با هدف علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوانان به عروسک‌های ایرانی و آشنایی کودکان ایرانی با عروسک‌های اقوام با طراحی گروه کودک و نوجوان شبکه جهانی جام جم برگزار می‌شود. (خبرگزاری فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر