jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۹۳۱   ۱۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۹

جام جم ورزشی: اشکان دژاگه به حضور تیم ملی در فینال جام ملتهای آسیا امیدوار است.

دژاگه: ایران، ژاپن در فینال جام ملت‌ها

اشکان دژاگه در گفت‌وگو با نشریه کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: ماکوتو هاسبه و من برای 4 سال در ولفسبورگ بازی کردیم؛ شاید هم برای 5 سال. او را به خوبی می‌شناسم. بازیکن بسیار خوبی است و همین طور می‌دانم بازیکنان بزرگی در ژاپن حضور دارند.

وی ادامه داد: حاسبه تجربه زیادی دارد و امیدوارم بتوانم او را ببینم. مدت‌هاست وی را ندید‌ه‌ام. شاید هم در فینال او را دیدم چرا که نه.

ملی‌پوش فوتبال ایران در مورد جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: تیم‌های زیادی هستند که خوب بازی می‌کنند. در جهان هیچ بازی راحتی وجود ندارد و تمام مسابقات دشوار هستند. تیم‌ها یاد گرفتند که چطور دفاع کنند. در حال حاضر شکست دادن تیم‌های کوچک هم دشوار است.

دژاگه عنوان کرد:‌در گروه ما امارات تیم خوبی است و بازی کردن مقابل قطر هم دشوار است. ما باید روی بازی‌هایمان تمرکز کنیم و برای تک تک مسابقات تلاش زیادی انجام دهیم.

وی تاکید کرد: تیم‌های بزرگی مثل استرالیا، ژاپن و کره در مسابقات حضور دارند همین طور ازبکستان که آنها هم تیم خوبی هستند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر