jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۷۶۷   ۱۰ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۷

جام جم ورزشی: ملی‌پوش تنیس روی میز ایران با شکست مقابل حریف ژاپنی از حضور در مرحله یک‌چهارم‌ نهایی بازی‌های آسیایی بازماند و حذف شد.

افشین نوروزی هم باخت و حذف شد

افشین نوروزی نماینده کشورمان در بخش انفرادی مسابقات تنیس روی میز بازی‌‌های آسیایی که در مرحله مقدماتی استراحت داشت و به مرحله یک شانزدهم نهایی صعود کرده بود روز گذشته در این مرحله با پیروزی 4 بر یک مقابل احمد احمد از یمن راهی مرحله بعد شده بود.

نماینده کشورمان امروز در این مرحله با نتیجه 4 بر یک مغلوب کوکی نیوا، دارای رنکینگ شماره 15 جهان از ژاپن شد و از حضور در یک‌چهارم نهایی بازماند.

نوروزی در این بازی ست‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم را با نتایج (11 بر 5)، (11 بر 7)، (11 بر 9) و (13 بر 11) به حریف واگذار کرد و تنها در ست اول را (11 بر 8) به پیروزی رسید.

پیش از این نوشاد عالمیان با شکست در این مرحله از گردونه مسابقات حذف شده بود. بدین ترتیب پرونده نمایندگان کشورمان در مسابقات تنیس روی میز بسته شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها