jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۹۳۳   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۰

جام جم ورزشی: مساله حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت آبی ها این روزها حواشی بسیاری را متوجه تیم فوتبال استقلال و شخص امیر قلعه نویی کرده است.

انتقاد شدید مدیرعامل استقلال از فرهاد مجیدی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، ناکامی های اخیر تیم فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر همه جور حواشی را برای این تیم به وجود آورد. از بحث برکناری امیر قلعه نویی تا شایعه جریمه بازیکنان و حتی کم کاری برخی بازیکنان ملی پوش این تیم پایتخت نشین. اما در این میان بحث فرهاد مجیدی و شایعه بازگشت او به استقلال بیش از هر چیزی روی استقلال و امیر قلعه نویی تاثیر گذاشت.

فرهاد مجیدی که این روزها دوره های مختلف مربیگری را طی می کند بعد از انتشار خبر بازگشتش به استقلال در گفت و گو با یکی از روزنامه ها وعده قهرمانی استقلال در آسیا را داد و از این راه آمادگی خود را برای نشستن روی نیمکت مربیگری آبی ها اعلام کرد. مساله ای که مدیران استقلال را حالا به نظر می رسد عصبانی کرده است.

امروز بهرام افشارزاده در گفت و گو با روزنامه 90 به شدت علیه فرهاد مجیدی موضع گرفته و عنوان کرده مگر استقلال مربی ندارد که فرهاد مجیدی می خواهد قهرمانش کند.

او با این گفت و گو راه را بر مجیدی برای هر تحرک دیگری بسته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها