jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۲۹۳۳   ۰۸ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۰

جام جم ورزشی: مساله حضور فرهاد مجیدی روی نیمکت آبی ها این روزها حواشی بسیاری را متوجه تیم فوتبال استقلال و شخص امیر قلعه نویی کرده است.

انتقاد شدید مدیرعامل استقلال از فرهاد مجیدی+عکس

به گزارش جام جم ورزشی، ناکامی های اخیر تیم فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر همه جور حواشی را برای این تیم به وجود آورد. از بحث برکناری امیر قلعه نویی تا شایعه جریمه بازیکنان و حتی کم کاری برخی بازیکنان ملی پوش این تیم پایتخت نشین. اما در این میان بحث فرهاد مجیدی و شایعه بازگشت او به استقلال بیش از هر چیزی روی استقلال و امیر قلعه نویی تاثیر گذاشت.

فرهاد مجیدی که این روزها دوره های مختلف مربیگری را طی می کند بعد از انتشار خبر بازگشتش به استقلال در گفت و گو با یکی از روزنامه ها وعده قهرمانی استقلال در آسیا را داد و از این راه آمادگی خود را برای نشستن روی نیمکت مربیگری آبی ها اعلام کرد. مساله ای که مدیران استقلال را حالا به نظر می رسد عصبانی کرده است.

امروز بهرام افشارزاده در گفت و گو با روزنامه 90 به شدت علیه فرهاد مجیدی موضع گرفته و عنوان کرده مگر استقلال مربی ندارد که فرهاد مجیدی می خواهد قهرمانش کند.

او با این گفت و گو راه را بر مجیدی برای هر تحرک دیگری بسته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها